top of page

SZKOŁA GRAPA SKI & SNOWBOARD SCHOOL

Entuzjastyczny, zawsze usmiechnięty Zespół Instruktorów Szkoły Grapa Ski & Snowboard School czeka na Ciebie. Chcesz stawiać pierwsze kroki w narciarstwie lub snowboardzie, a może chcesz poprawić technikę jazdy. Może jeździsz na poziomie średniozaawansowanym i chcesz dopracować techniki śmigu lub jazdy na krawędzi. Nie mogłeś trafić lepiej. Szkoła Grapa to wykfalifikowani instruktorzy z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Zarezerwuj lekcję telefonicznie lub online przez naszą stronę www i przekonaj się jak szybko możesz udoskonalić swoje umiejętności. Nasi instruktorzy połączą naukę z radością szusowanka.

Sprawdź nas. GRAPA - u nas zawsze świeci słońce :)

GRAPA SKI & SNOWBOARD SCHOOL.jpg

Zapisy na lekcje 577818240

Nasze usługi

kacper.jpg

Kacper

Cześć jestem Kacper instruktor kilku dziedzin sportowych jak snowboard, narciarstwo, kitesurfing i wakeboard. Posiadam uprawnienia instruktora snowboardu SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu) oraz instruktora kitesurfingu PZKite (Polski Związek Kiteboarding). Już od najmłodszych lat pasjonuję się jazdą na desce w każdej postaci, a najwięcej radości daje mi freestyle. Zawsze chętnie podejmuję się wszelkiej formy aktywności, uwielbiam pracę z ludźmi - niezależnie od wieku, szybko łapie kontakt z dziećmi i młodzieżą oraz staram się zaszczepić zajawę moim kursantom. Zapraszam na szkolenia :)

Stefan.JPG

Stefan

Elo jestem Stefan zajawkowicz wszelakich sportów ekstremalnych. Jestem instruktorem snowboardu i kitesurfingu, posiadam uprawnienia MENiS. Jeździłem 7 lat na BMX, od 4 lat pływam na kitesurfingu, a od małego jeżdzę na snowboardzie. Codziennie rano budzę się uśmiechnięty i szczęśliwy na nowe przygody. Oprócz sportów pasjonuję się fotografią i filmem. Do zobaczenia na stoku !

Gabrys.JPG

Gabryś

Jestem Gabryś na nartach jeżdzę 28 pięknych lat, szkolę od 16 roku życia. Posiadam uprawnienia instruktora narciarstwa SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa), zawodowego instruktora narciarstwa ISIA (International Ski Instructors Association), instruktora kitesurfing PZKite (Polski Związek Kiteboardingu) oraz instruktora telemarku SITN. Brałem udział w Akademickich Mistrzostwach Polski, zawodach “Winter Cup” i zająłem 8 miejsce w Polsce w zawodach “RedBull zjazd na kreche”. Kiedyś jeździłem dużo na tyczkach, a od paru lat tylko freeride i na deskę. Poza zimą, latem uczę na kitesurfingu w Polsce na półwyspie helskim. Zapraszam :))

Marta.JPG

Marta

Siema jestem Marta, zimą szkolę na nartach a latem na windsurfingu. Od dziecka trenowałam i jeździłam na zawody z windsurfingu w kadrze Polski w klasie RS:X. Posiadam uprawnienia pomocnika instruktora narciarstwa PZN - 1. Lubię zarażać i motywować ludzi każdym sportem. Zapraszam wszystkich na szusowanko!

Sasza.JPG

Tymon

Cześć jestem Tymon już drugi sezon szkolę w Grapie, a nartami zajmuje się od dziecka. Jestem instruktorem narciarstwa SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa) i z chęcią pomogę wam dobrze i bezpiecznie bawić się na nartach. Poza narciarstwem jestem też instruktorem kitesurfingu. Trenuję sztuki walki, kiedyś judo a teraz na codzień we Wrocławiu sambo. Zapraszam wszystkich na szkolenia! ;)

Pawel.JPG

Paweł

Hej jestem Paweł od 3 lat uczę snowboardu. Mam uprawnienia instruktora snowboardu MENiS i trzeci stopień sprawności SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu). Najbardziej lubię freestyle i freeride w tej dziedzinie sportowej. Poza zimą uprawiam wspinaczkę, a z zawodu jestem również barmanem. Praca z kursantami daje mi dużą satysfakcję, szczególnie kiedy widać jej efekty. Sam staram się ciągle rozwijać i uczę się dalej od najlepszych. Zapraszam !!

Konrad.JPG

Konrad

Cześć jestem Konrad instruktor snowboardu, pływania i ratownik wodny. Posiadam uprawnienia PAS i instruktora snowboardu SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu). Mam jeszcze wiele innych zainteresowań, ale głównie mam zajawkę właśnie na snowboard. Jeśli chcesz spędzić trochę czasu na luzie, w dobrej atmosferze i się czegoś nauczyć to zapraszam na lekcje !

Julia Kaszczuk.jpeg

Julia

Cześć, jestem Julia i jeżdżę na nartach od 3 roku życia. Posiadam uprawnienia instruktora narciarstwa P1. Oprócz tego jestem również instruktorem pływania. Poza pracą jestem zajawkowiczem chodzenia po górach i opiekowania się moim 7 miesięcznym psem :)) Zapraszam na lekcje, z chęcią pomogę w stawianiu pierwszych kroków na nartach i postaram się zarazić Cię miłością do gór, i narciarstwa :)) 

Instruktor.jpg

Twoje Imię

Jeśli czujesz, że pasujesz do naszego zespołu, jesteś pogodny, życzliwy i pełen entuzjazmu. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa lub snowboardu. Jeśli masz kwalifikacje intruktorskie, masz doświadczenie i profesjonalnie podchodzisz do tematu szkolenia... Może znasz profesjonalnego instruktora godnego polecenia i szukającego pracy. Skontaktuj się z Mateuszem - Managerem szkoły telefonicznie pod numerem 577818240 lub emailowo szkoła@grapa-zieleniec.pl. Dołącz do zgranego zespołu

GRAPA SKI & SNOWBOARD SCHOOL

Szymon

Serwus jestem Szymon, sport to moja pasja od najmłodszych lat. Uprawiam bardzo dużo dyscyplin sportowych między innymi siatkówkę, jazdę na łyżwach, rolkach, snowboard, wakeboard czy kitesurfing. Z wykształcenia jestem trenerem przygotowania motorycznego, dzięki czemu mam świadomość i wiedzę jak przygotować się do wysiłku oraz jak trenować ludzkie ciało. Jeżeli chodzi o snowboard to posiadam uprawnienia instruktora snowboardu SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu) oraz instruktora sportu snowboard(uprawnienia nadane przez AWF Katowice). Uwielbiam sporty deskowe w każdej postaci. Jeżeli chodzi o snowboard uwielbiam jazdę poza trasami i freestyle. Jestem bardzo komunikatywną osobą. Szybko łapie kontakt z młodzieżą jak i dorosłymi. Lubię przekazywać wiedzę i zajawkę innym oraz bardzo dobrze się w tym czuje. Zapraszam na lekcje pełne zajawki.

Paulina

Paulina "Polly" Zapotoczna.

Poli, gdy tylko spadną pierwsze śniegi

przenosi się w swoje rodzinne strony, aby oddać się swojej największej zajawce

jaką jest snowboarding. Od 17 lat na desce, Instruktor Snb SITS, zajarana freeridem, freestylem i pracą z innymi.

"Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, a także dzielić się swoją wiedzą

i pokazywać jaką fantastyczną przygodą jest snowboarding.

W sezonie letnim jestem managerką eventową, wrocławską działaczką kulturalną,

a także instruktorką wspinaczki ściankowej. Podczas studiów reprezentowałam Uniwersytet Wrocławski w snowboardingu na Akademickich Mistrzostwach Polski"

Łukasz

Łukasz Nadzieja. Urodzony razem z deską. Miłośnik gór i snowboardu. Instruktor SITS. Ojciec z dobrym podejściem do dzieci, nie tylko swoich ;)

Adam

Jestem Adam, na co dzień pracownik korporacji, a w wolnych chwilach amator tenisa. Instruktor żeglarstwa, windsurfingu, narciarstwa oraz certyfikowany kitesurfer. Czerpię radość z pomagania innym w zdobywaniu przez nich wiedzy i poszerzania horyzontów zarówno sportowych, jak i naukowych — szkoląc na stoku, wodzie, jak również w salach wykładowych oraz organizując warsztaty. Do zobaczenia!

Klara Kaźmierczak 1.jpeg

Klara

Cześć! Jestem Klara. Na nartach jeżdżę od kiedy pamiętam. Posiadam uprawnienia instruktora narciarstwa SITN. Na codzień jestem nauczycielem fortepianu w szkole muzyki. Poza tym uwielbiam jeżdzić konno i grać w tenisa. Jestem osobą komunikatywną i pęłną entuzjazmu. Uwielbiam zarażać innych pasją oraz motywawać do przekraczania granic. Jestem cierpliwa i do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Mam nadzieję, że zobaczymy się na stoku. Zapraszam!

Karolina

Nazywam się Karolina, w czasie gdy nie siedzę w laboratorium chemicznym, uczę innych pływać i jeździć na nartach. 

Chciałabym być osobą która przekona Cię, że narciarstwo może być wielką przyjemnością i potężną zajawką. 

Ktoś kiedyś zrobił to dla mnie i dziś jestem mu bardzo wdzięczna, posiadam uprawnienia MENiS.

Dużą satysfakcję i radość sprawiają mi postępy osoby którą uczę. Przywiązuje również dużą uwagę do Twojej radości z lekcji.

Krystian

Siemanko, jestem Krystian jestem instruktorem snowboardu, uwielbiam zarażać innych pasją do deski oraz do sportu. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem zajęć sportowych dla dzieci w przedszkolach. Jeżeli chcesz zacząć przygodę z deską lub zwiększyć swoje umiejętność to zapraszam szkolenie :)

Nie chcesz publikować online - wyślij opinię przez @
Twoja ocenaSłaboŚrednioDobrzeBardzo dobrzeWspanialeTwoja ocena

Dziękujemy za przesłanie!

Opinia/komentarz online

bottom of page