top of page

SZKOŁA GRAPA SKI & SNOWBOARD SCHOOL

Entuzjastyczny, zawsze usmiechnięty Zespół Instruktorów Szkoły Grapa Ski & Snowboard School czeka na Ciebie. Chcesz stawiać pierwsze kroki w narciarstwie lub snowboardzie, a może chcesz poprawić technikę jazdy. Może jeździsz na poziomie średniozaawansowanym i chcesz dopracować techniki śmigu lub jazdy na krawędzi. Nie mogłeś trafić lepiej. Szkoła Grapa to wykfalifikowani instruktorzy z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Zarezerwuj lekcję telefonicznie lub online przez naszą stronę www i przekonaj się jak szybko możesz udoskonalić swoje umiejętności. Nasi instruktorzy połączą naukę z radością szusowanka.

Sprawdź nas. GRAPA - u nas zawsze świeci słońce :)

GRAPA SKI & SNOWBOARD SCHOOL.jpg

Zapisy na lekcje 577818240

employee of the month (1).jpg

PROMOCJA

Nasze usługi

Trener.JPEG

Mateusz
"Trener Mateusz"

Cześć to znowu ja, Wasz Trener Mateusz !

Menadżer Szkoły Grapa, Trener Snowboardu SITS, Instruktor Narciarstwa. Latem instruktor kitesurfingu i współwłaściciel szkoły "Caban Kite" w Jastarni. Magister AWF Wrocław z ukończoną specjalizacją fitness.

Ponadto instruktor m.in. Nordic Walking, Aerobiku, Windsurfingu. Pasjonat gier zespołowych i prawie wszystkich deskowych sportów na każdej nawierzchni.

Na nartach jeżdżę od 7 roku życia, na snowboard wskoczyłem dopiero na 4 roku studiów, ale to już 14 sezon jako instruktor zimą.

Zapraszam na lekcje do Grapy ! :)

kacper.jpg

Kacper

Cześć jestem Kacper instruktor kilku dziedzin sportowych jak snowboard, narciarstwo, kitesurfing i wakeboard. Posiadam uprawnienia instruktora snowboardu SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu) oraz instruktora kitesurfingu PZKite (Polski Związek Kiteboarding). Już od najmłodszych lat pasjonuję się jazdą na desce w każdej postaci, a najwięcej radości daje mi freestyle. Zawsze chętnie podejmuję się wszelkiej formy aktywności, uwielbiam pracę z ludźmi - niezależnie od wieku, szybko łapie kontakt z dziećmi i młodzieżą oraz staram się zaszczepić zajawę moim kursantom. Zapraszam na szkolenia :)

IMG_0165 copy.jpg

Natalia "Japonka"

Hej, mam na imię Natalia - mówią na mnie Japonka. Do sportów mam zamiłowanie od dziecka, jeżdżę na nartach od 4 roku życia. Poza tym jestem instruktorem sportów wodnych jak windsurfing, kitesurfing i udzielam korepetycji. Nauczam już od 10 lat, więc mam wypracowany swój sposób nauczania i dostosowuję go indywidualnie do każdej osoby. Zapraszam do siebie na zajęcia niezależnie od wieku, zarówno dzieci jak i dorosłych :) 

Marta.JPG

Marta

Siema jestem Marta, zimą szkolę na nartach a latem na windsurfingu. Od dziecka trenowałam i jeździłam na zawody z windsurfingu w kadrze Polski w klasie RS:X. Posiadam uprawnienia pomocnika instruktora narciarstwa PZN - 1. Lubię zarażać i motywować ludzi każdym sportem. Zapraszam wszystkich na szusowanko!

Sasza.JPG

Tymon "Sasza"

Cześć jestem Tymon już czwarty sezon szkolę w Grapie, a nartami zajmuje się od dziecka. Jestem instruktorem narciarstwa SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa) i z chęcią pomogę wam dobrze i bezpiecznie bawić się na nartach. Poza narciarstwem jestem też instruktorem kitesurfingu. Trenuję sztuki walki, kiedyś judo a teraz na codzień we Wrocławiu sambo. Zapraszam wszystkich na szkolenia! ;)

Hania Sarnicka.JPG

Hania

Siema :) jestem Hania, cały rok żyję sportem, zmieniam tylko deski. Zimę spędzam w górach, na snowboardzie, lato na Półwyspie z kite’m, a pomiędzy uciekam w tropiki surfować.
ps Pokochasz nie tylko snowboard, ale i moje lekcje.
pps Na wszystko mam papiery :)

IMG_4411.jpeg

Sebastian

Instruktor snowboardu :) Wiraszka z Wrocławia po AWF Wrocław :-)

Snowoboardzista roku Zieleńca 2011 !

Julia Kaszczuk.jpeg

Julia

Cześć, jestem Julia i jeżdżę na nartach od 3 roku życia. Posiadam uprawnienia instruktora narciarstwa P1. Oprócz tego jestem również instruktorem pływania. Poza pracą jestem zajawkowiczem chodzenia po górach i opiekowania się moim psem :)) Zapraszam na lekcje, z chęcią pomogę w stawianiu pierwszych kroków na nartach i postaram się zarazić Cię miłością do gór, i narciarstwa :)) 

image5.jpeg

Hubert

Siema jestem Hubert ! Zapraszam na ostrą jazdę na krawędziach zewnętrznych i wewnętrznych ! No to GRAPA ! : - )

IMG_4412.jpg

Sebastian "Cieślak"

Cześć mówią na mnie eL Cieślako. Jestem instruktorem snowboardu i narciarstwa. Ponadto jestem ratownikiem wodnym i lubię chodzić na siłownię he he he :)

Oksana

Blisko 30 lat jeżdżę na nartach, szkole od 13. Mam ogromne doświadczenia instruktorskie, które pozwala mi dopasować tok nauczania indywidualnie do każdego kursanta. Szkole zarówno dzieci, jak i dorosłych na każdym poziomie. Jestem również licencjonowanym instruktorem kitesurfingu, więc latem można mnie spotkać na półwyspie helskim

Łukasz

Łukasz Nadzieja. Urodzony razem z deską. Miłośnik gór i snowboardu. Instruktor SITS. Ojciec z dobrym podejściem do dzieci, nie tylko swoich ;)

Adam

Jestem Adam, na co dzień pracownik korporacji, a w wolnych chwilach amator tenisa. Instruktor żeglarstwa, windsurfingu, narciarstwa oraz certyfikowany kitesurfer. Czerpię radość z pomagania innym w zdobywaniu przez nich wiedzy i poszerzania horyzontów zarówno sportowych, jak i naukowych — szkoląc na stoku, wodzie, jak również w salach wykładowych oraz organizując warsztaty. Do zobaczenia!

Klara Kaźmierczak 1.jpeg

Klara

Cześć! Jestem Klara. Na nartach jeżdżę od kiedy pamiętam. Posiadam uprawnienia instruktora narciarstwa SITN. Na codzień jestem nauczycielem fortepianu w szkole muzyki. Poza tym uwielbiam jeżdzić konno i grać w tenisa. Jestem osobą komunikatywną i pęłną entuzjazmu. Uwielbiam zarażać innych pasją oraz motywawać do przekraczania granic. Jestem cierpliwa i do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Mam nadzieję, że zobaczymy się na stoku. Zapraszam!

Karolina

Nazywam się Karolina, w czasie gdy nie siedzę w laboratorium chemicznym, uczę innych pływać i jeździć na nartach. 

Chciałabym być osobą która przekona Cię, że narciarstwo może być wielką przyjemnością i potężną zajawką. 

Ktoś kiedyś zrobił to dla mnie i dziś jestem mu bardzo wdzięczna, posiadam uprawnienia MENiS.

Dużą satysfakcję i radość sprawiają mi postępy osoby którą uczę. Przywiązuje również dużą uwagę do Twojej radości z lekcji.

image0.jpeg

Szymon

Hey! Jestem Szymon, sporty zimowe towarzyszą mi od małego. Jeżdzę na nartach od 16 lat. Pomiędzy lekcjami możesz spotkać mnie na snowparku. Wpadaj do mnie na zajęcia, chętnie zarażę Cię moją zajawką do narciarstwa. Let's hit the slopes together! Do zobaczenia na stoku.

Szymon

Serwus jestem Szymon, sport to moja pasja od najmłodszych lat. Uprawiam bardzo dużo dyscyplin sportowych między innymi siatkówkę, jazdę na łyżwach, rolkach, snowboard, wakeboard czy kitesurfing. Z wykształcenia jestem trenerem przygotowania motorycznego, dzięki czemu mam świadomość i wiedzę jak przygotować się do wysiłku oraz jak trenować ludzkie ciało. Jeżeli chodzi o snowboard to posiadam uprawnienia instruktora snowboardu SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu) oraz instruktora sportu snowboard(uprawnienia nadane przez AWF Katowice). Uwielbiam sporty deskowe w każdej postaci. Jeżeli chodzi o snowboard uwielbiam jazdę poza trasami i freestyle. Jestem bardzo komunikatywną osobą. Szybko łapie kontakt z młodzieżą jak i dorosłymi. Lubię przekazywać wiedzę i zajawkę innym oraz bardzo dobrze się w tym czuje. Zapraszam na lekcje pełne zajawki.

Igor Kopeć.jpeg

Igor

Jestem człowiekiem, dla którego kalkulacja pojawia się tylko w kontekście kalorii, a dobry wołowy w bułce napędza moje sportowe zajawki, nie tylko te na śniegu, ale też na wodzie. Zapraszam na wspólne zajęcia :)

Gabrys.JPG

Gabryś

Jestem Gabryś na nartach jeżdzę 28 pięknych lat, szkolę od 16 roku życia. Posiadam uprawnienia instruktora narciarstwa SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa), zawodowego instruktora narciarstwa ISIA (International Ski Instructors Association), instruktora kitesurfing PZKite (Polski Związek Kiteboardingu) oraz instruktora telemarku SITN. Brałem udział w Akademickich Mistrzostwach Polski, zawodach “Winter Cup” i zająłem 8 miejsce w Polsce w zawodach “RedBull zjazd na kreche”. Kiedyś jeździłem dużo na tyczkach, a od paru lat tylko freeride i na deskę. Poza zimą, latem uczę na kitesurfingu w Polsce na półwyspie helskim. Zapraszam :))

Stefan.JPG

Stefan

Elo jestem Stefan zajawkowicz wszelakich sportów ekstremalnych. Jestem instruktorem snowboardu i kitesurfingu, posiadam uprawnienia MENiS. Jeździłem 7 lat na BMX, od 4 lat pływam na kitesurfingu, a od małego jeżdzę na snowboardzie. Codziennie rano budzę się uśmiechnięty i szczęśliwy na nowe przygody. Oprócz sportów pasjonuję się fotografią i filmem. Do zobaczenia na stoku !

Paulina "Polly"

Paulina "Polly" Zapotoczna.

Poli, gdy tylko spadną pierwsze śniegi

przenosi się w swoje rodzinne strony, aby oddać się swojej największej zajawce

jaką jest snowboarding. Od 17 lat na desce, Instruktor Snb SITS, zajarana freeridem, freestylem i pracą z innymi.

"Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, a także dzielić się swoją wiedzą

i pokazywać jaką fantastyczną przygodą jest snowboarding.

W sezonie letnim jestem managerką eventową, wrocławską działaczką kulturalną,

a także instruktorką wspinaczki ściankowej. Podczas studiów reprezentowałam Uniwersytet Wrocławski w snowboardingu na Akademickich Mistrzostwach Polski"

Instruktor.jpg

Twoje Imię

Jeśli czujesz, że pasujesz do naszego zespołu, jesteś pogodny, życzliwy i pełen entuzjazmu. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa lub snowboardu. Jeśli masz kwalifikacje intruktorskie, masz doświadczenie i profesjonalnie podchodzisz do tematu szkolenia... Może znasz profesjonalnego instruktora godnego polecenia i szukającego pracy. Skontaktuj się z Mateuszem - Managerem szkoły telefonicznie pod numerem 577818240 lub emailowo szkoła@grapa-zieleniec.pl. Dołącz do zgranego zespołu

GRAPA SKI & SNOWBOARD SCHOOL

Nie chcesz publikować online - wyślij opinię przez @
Twoja ocenaSłaboŚrednioDobrzeBardzo dobrzeWspanialeTwoja ocena

Dziękujemy za przesłanie!

Opinia/komentarz online

bottom of page